0 224 451 28 83

info@acaccia.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

       1970 yılında mobilya atölyesi olarak hizmete başlamıştır. 2004 yılında Akasya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. olarak Gazcılar Caddesi’nde ilk showroom hizmete sunulmuştur.

2007 yılında Beşevler, Yıldırım Caddesi’nde açılan şubesinden sonra 2011 yılı itibariyle İzmir Yolu Caddesi Uludağ Ticaret Merkezindeki 650 m² lik yeni showroom'u ile sektördeki yerini güvenilir adımlarla devam ettirmektedir.

Siz müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı çıkış noktası kabul edip verdiğimiz mimari proje desteğimizle birlikte yaşayacağınız mekanları yeniden kurguluyoruz. Kurgulanan mekanları günün teknolojisine uygun makinalarla donatılan fabrikamızda ve alanında uzman kadromuzla birlikte en iyi şekilde üretim ve yerinde montaj hizmetimizle hayata geçiriyoruz. Satış sonrası servis hizmeti ile de ürünlerinizi uzun yıllar sağlıklı kullanmanızı sağlıyoruz.

vision

MİSYONUMUZ

Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

vision

VİZYONUMUZ

Ürünlerimize sahip çıkmak ve müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

DEVAMI

Kurulduğu günden bu yana gelişmeleri, Türkiye ve Dünya fuarlarını da takip ederek kullanan ACACCİA, müşterilerine; hayatı kolaylaştıran ve yıllarca zevkle kullanacakları ürünler ve mekanlar yaratmayı amaçlamaktadır.
 
Çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle; ülkesi, müşterileri, ortakları, bayi ve tedarikçileri için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.
 
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.
 
Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.
 

Acaccia / Akasya Dekor ailesi olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve taviz verilmeyen ürün kalitemizle birlikte yaşam ayrıcalıklarımızın kilit noktasında buluşmak dileğiyle…
 

Bizi Arayın 0 224 451 28 83

Bizi Arayın 0 224 451 28 83

Ucevler mahallesi, Kucuk Sanayi Sitesi 61. Blok, 37. Sokak No:8 Nilufer/Bursa

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

© Copyright 2019 ENYENİWEB Tüm Hakları Saklıdır .